14 Niedziela zwykła - 7 lipca 2013r.

1.     Dziś 14 Niedziela Zwykła. O godz. 12.00 modlimy się za zmarłych członków Kół Żywego Różańca. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo eucharystyczne i błogosławieństwo. O godz. 16.30 spotkanie dla kółek różańcowych w sali Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
2.     We wtorek msza św. wieczorna zostanie odprawiona w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.
3.     W środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi. O godz. 17.45 rozpocznie się nowenna do Matki Bożej Dobrej Rady i Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 msza św. w intencjach polecanych w nowennie.
4.     We czwartek obchodzimy święto Św. Benedykta, patrona Europy.
5.     W miesiącu lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych niedzielnych tj.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00.
6.     Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Niemiec i Austrii. Termin 14-19 września 2013 roku. Koszt 1.660 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii.
7.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
8.     Zapowiedzi: Rafał Jerzy Wojtowicz, kawaler z par. tut. i Angelika Katarzyna Ciechomska, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Warszawie (zap. II), Robert Piskorz, kawaler z par. Św. Jerzego w Kętrzynie i Joanna Jadwiga Książek, panna z par. tut. (zap. II), Michał Ignacy Korolec, kawaler z par. Św. Andrzeja Boboli w Warszawie i Klaudia Waleria Loretti, panna z par. tut. (zap. II.).

Składamy podziękowania za wszystkie ofiary złożone w ostatnim tygodniu na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać!