• Start
  • Informacje

Duszpasterze

Proboszcz: Ks. Marek Serafin, urodzony w 1963. Pochodzi z parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie na Saskiej Kępie. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 1988, z rąk Ks. Kard. Józefa Glempa. Imieniny obchodzi 25 kwietnia. Przez wiele lat pełnił posługę jako wikariusz w następujących parafiach: Św. Klemensa w Klembowie, Miłosierdzia Bożego w Grójcu, Św. Wawrzyńca w Kutnie, Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicaach, MB Królowej Polski w Wołominie, Narodzenia NMP w Warszawie na Płudach, Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, MB Królowej Polski w Jabłonnej, Św. Marii Magdaleny w Warszawie na Ugorach. Od 2010 do 2015 proboszcz parafii Chrystusa Miłosiernego w Zabrańcu, a od 2015 proboszcz parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie. Inne funkcje: diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej w latach 2001– 2016; członek Rady Duszpasterstwa Ministrantów w latach 2002 – 2016; od 2015 członek Rady Kapłańskiej.

Wikariusz: Ks. Grzegorz Idzik

Zaprzyjaźnieni Księża, studenci KUL, posługujący w naszej parafii: Ks. Adam Falewicz, Ks. Jarosław Czapliński.