15 Niedziela zwykła - 14 lipca 2013r.

1.     Dziś 15 Niedziela Zwykła. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy: poniedziałek – Św. Bonawenturę, wtorek – Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel, sobota – Bł. Czesława.
2.     We wtorek msza św. wieczorna zostanie odprawiona w intencji kanonizacji Bł. Jana Pawła II, za Kościół, papieża Franciszka, kapłanów, Ojczyznę, Radio Maryja i TV Trwam.
3.     W środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi. O godz. 17.45 rozpocznie się nowenna do Matki Bożej Dobrej Rady i Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 msza św. w intencjach polecanych w nowennie.
4.     W piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo za naszą Ojczyznę. W naszej parafii każdego 19-tego dnia miesiąca modlimy się w tej intencji przy relikwiach Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
5.     W sobotę do naszego dekanatu przybędzie figura Matki Bożej Loretańskiej. Maryja zostanie powitana w parafii M.B. Królowej Polski w Aninie. Do naszej parafii Matka Boża przybędzie we wtorek wieczorem (23 lipca br.) i będzie u nas do środy (do godz. 17.00). Szczegółowy program podamy za tydzień.
6.     W miesiącu lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych niedzielnych tj.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00.
7.     Dzieci i młodzież z naszej parafii wraz z Księdzem Proboszczem i opiekunami rozpoczęły letni wypoczynek w Bieszczadach. W programie wyjazdu jest m.in. nawiedzenie miejsca internowania Prymasa Tysiąclecia w Komańczy.
8.     Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Niemiec i Austrii. Termin 14-19 września 2013 roku. Koszt 1.660 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii.
9.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
10.                       Zapowiedzi: Dariusz Robert Kurek, kawaler z par. tut. i Barbara Bajor, panna z par. Św. Marka Ewangelisty w Warszawie (zap. II), Łukasz Smagała, kawaler z par. w Szycach – diecezja krakowska i Katarzyna Ceran, panna z par. tut. (zap. I), Paweł Mateusz Klimek, kawaler z par. tut. (zap. I) i Angelika Paździoch, panna z par. tut. (zap. I), Marcin Zbigniew Zalewski, kawaler z par. tut. i Agata Anna Dąbrowska, panna z par. św. Łukasza w Warszawie – Bemowo (zap. I), Kamil Wołoszka, kawaler z par. tut. i Monika Kamol, panna z par. Imienia N.M.P. w Warszawie-Międzylesiu (zap. I).

Składamy podziękowania za wszystkie ofiary złożone w ostatnim tygodniu na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać!