21 Niedziela zwykła - 21 sierpnia 2011r.

1. Jutro, w poniedziałek, wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Królowej;  w piątek obchodzimy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej - Msze święte będą odprawione o godz. 700, 900, 18.00. W sobotę, 27 sierpnia, mamy w Kościele wspomnienie św. Moniki.

2. Msza św. imieninowa w intencji sierpniowych solenizantów zostanie odprawiona za tydzień, w niedzielę - 28 sierpnia o godz. 1000. Zgłaszajmy do modlitwy naszych bliskich i prośmy dla nich o Boże błogosławieństwo i łaskę.

3. Za tydzień również ostatnia niedziela w porządku wakacyjnym:  800, 1000, 1200i 1800.

4. Msza święta z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2011/2012 w naszym kościele będzie odprawiona 2 września w pierwszy piątek miesiąca o godz. 1800.Serdecznie zapraszamy Dyrekcje, Pracowników szkoły i Uczniów wraz z Rodzicami. Rozpocznijmy Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny z Bogiem w sercu. Przed Mszą św. będzie  możliwość spowiedzi świętej.

5. Rozpoczynamy zapisy na trzecią pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej do Loretto k/Wyszkowa. Wyruszamy 11 września.  Koszt pielgrzymki ok. 25 zł W zeszłym roku było nas ponad 100 osób. Liczymy, że w tym będzie nie mniej.

6. Odbierajmy prasę! Zachęcamy do czytania i interesowania się sprawami Kościoła i wiary.

7. Dziękujemy za pomoc przy uporządkowaniu terenu przy kościele Bartłomiejowi i Wojciechowi Wesołowskim, Marcinowi Dominiczakowi, Jakubowi Antosowi, Konradowi Jakubowskiemu i Kacprowi Pietrzakowi. Dziękujemy również za wszystkie ofiary na budowę kościoła, złożone w minionym tygodniu.