Ogłoszenia na niedzielę - 7 lutego 2021 r.

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą - 7 lutego 2021 roku

1. Dziś V Niedziela Zwykła. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy się modlić w intencji członków Żywego Różańca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca i spotkanie członków Żywego Różańca.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym w poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

3. We wtorek na wieczornej Mszy świętej będziemy modlić się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W środę od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakr. Pokuty. O godz. 18:00 nowenna i Msza do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek we wspomnienie MB z Lourdes będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego.

6. W sobotę o godz.18:00 Msza i nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela z błogosławieństwem relikwiami.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w minionym tygodniu we Mszach św. kolędowych i za złożone przy tej okazji ofiary.

8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 28 lutego na godz. 17:15.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz