Ogłoszenia na niedzielę - 3 stycznia 2021 r.

Ogłoszenia na II Tydzień po Narodzeniu Pańskim - 3 stycznia 2021 roku

1.Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w int. Członków Żywego Różańca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca i spotkanie członków Żywego Różańca.

2. W środę będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Trzech Króli. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Na Mszy o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencjach nowennowych do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na misje.

3. W sobotę o godz. 18:00 Msza i nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego.

5. Zapraszamy na Msze Święte kolędowe w int. mieszkańców naszej parafii i ich rodzin. W piątek 08.01 zapraszamy mieszkańców domów jednorodzinnych i bloku nr 1 przy ul. Jagienki, a także Włókienniczej 53. W sobotę 09.01 zapraszamy mieszkańców bloków z ul. Włókienniczej 51 i 55. Msze Święte odprawiane będą o godz. 19:00.

6. W tygodniu dostępne są wolne intencje Mszy Świętych.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

9. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj