Ogłoszenia na niedzielę - 18 października 2020 r.

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą - 18 października 2020 roku

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny, z tej racji po mszach odbywa się zbiórka do puszek na wsparcie dzieł misyjnych.

2. We wtorek będziemy obchodzić wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera, zaś w czwartek św. Jana Pawła II, papieża.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci odprawiane są w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17:15. Dorosłych zapraszamy na modlitwę różańcową w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17:30. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wspólnoty parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej.

5. Jeśli posiadasz więcej niż jeden różaniec lub leżą u ciebie gdzieś zapomniane, teraz możesz oddać je osobom, których nie stać na ich zakup. Różańce te trafią do Afryki, do dzieci z Kamerunu, którymi opiekują się s. Dominikanki. Oprócz różańców prosimy także o przynoszenie okularów oraz skarpetek i składanie ich w koszu wystawionym przy wejściu do kościoła.

6. Osoby zainteresowane przedłużeniem lub rozpoczęciem prenumeraty czasopisma Oremus zawierającego zestaw czytań mszalnych na każdy dzień, mogą zgłosić się jeszcze tylko dzisiaj do zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca października.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Informujemy, że w świetle obowiązujących przepisów sanitarnych w naszej świątyni może przebywać łącznie 109 osób. Każdy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj