Ogłoszenia na niedzielę - 20 września 2020 r.

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą - 20 września 2020 roku

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła.

2. Zapraszamy na pierwsze po przerwie spotkanie biblijne, które odbędzie się jutro w poniedziałek o godz. 19.00.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. O godz.18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na pierwsze spotkanie przygotowujące do przyjęcia I Komunii Świętej, które odbędzie się w przyszłą niedzielę na mszy o godz. 11.30.

5. Wznawiamy spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Najbliższe spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 10.00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca września. Po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

7. Pan organista zaprasza do wspólnego śpiewu w scholi dziecięcej i młodzieżowej. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do organisty.

8. Szkoła Podstawowa nr 86 przy ul. Korynckiej w Wawrze zatrudni kontrolera ruchu do przeprowadzania dzieci przez ulicę. Szczegółów na ten temat można się dowiedzieć w sekretariacie szkoły nr tel.: 22 812 01 28

9. Zapraszamy na warsztaty „wreszcie żyć” - 12 kroków, organizowany przez psychoterapeutów ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Warsztaty adresowane do osób cierpiących z powodu zaniżonej samooceny, zranionych na różnych etapach życia, przeżywających trudności w relacjach z innymi osobami i Bogiem.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj