Ogłoszenia na niedzielę - 26 lipca 2020 r.

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 26 lipca 2020 roku

1. Dziś XVII Niedziela Zwykła.

2. W środę wspomnienie św. Marty.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

3. W piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

4. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą rano i po południu. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Tego dnia obchodzimy 67 rocz. wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji poległych w Powstaniu Warszawskim.  

5. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Na Mszy św. o godz. 12.00 modlić się będziemy za członków Żywego Różańca a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

6. Przypominamy, że obowiązuje letni grafik mszy niedzielnych które odprawiane będą o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed każdą Mszą św.

7. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

8. Wszystkim którzy rozpoczęli wakacje życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

11. Wawerscy Legioniści serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy i nie tylko na obchody 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zbiórka na to wydarzenie 1.08.2020 chwilę przed godziną W czyli 17-tą przy kładce na ul. Płowieckiej od ul. Edisona.

Zapowiedz pierwsza:  
Przemysław Taudul kawaler z par. tut.
Agnieszka Gawryszewska panna z par. Imienia NMP w Warszawie.

redakcja Ks. Proboszcz

Drukuj