Ogłoszenia na niedzielę - 06 października 2019 r.

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą - 06 października 2019 roku

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Gościmy w naszej parafii ks. Sławomira Cimochowskiego, misjonarza z Boliwii.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym kościele. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci odprawiane są w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.15. Dorosłych zapraszamy na modlitwę różańcową w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wspólnoty parafialne do prowadzenia różańca.

3. W poniedziałek podczas wieczornej mszy świętej będziemy modlić się w intencji czcicieli MB Szkaplerznej.

4. We wtorek podczas mszy świętej o g. 18.00 będziemy modlić się za zmarłych z naszych rodzin polecanych w wypominkach.

5. W środę przypada 1 rocznica śmierci ks. Jana Gastołka, który posługiwał w naszej parafii. Pamiętajmy o ks. Janie w naszych modlitwach. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18.00. Od g. 17.00 możliwość spowiedzi.

6. W sobotę wieczorem zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo do św. Charbela z namaszczeniem olejem.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Przy tej okazji po mszy świętej zbierane będą ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8. W przyszłą niedzielę 13.X zapraszamy na różaniec fatimski wyjątkowo o g. 17.15.

9. Osoby zainteresowane przedłużeniem lub rozpoczęciem prenumeraty czasopisma Oremus zawierającego zestaw czytań mszalnych na każdy dzień, proszone są o zgłaszanie się po mszy świętej do zakrystii lub do kancelarii.

10. Prowadzący nasz parafialny chór „Fidelis” zapraszają wszystkich, którzy potrafią i lubią śpiewać do przyłączenia się do chóru. Próby odbywają się w każdy piątek o g. 19.30 w domu parafialnym. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z naszym panem organistą.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

12. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj