Ogłoszenia na niedzielę - 22 września 2019 r.

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą - 22 września 2019 roku

1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych dożynkach parafialnych. szczegółowy program imprezy wewnątrz gazetki.
 
2. W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Pio z Pietralciny, prezbitera.
 
3. W środę wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera, patrona Warszawy. Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 
4. W piątek będziemy wspominać św. Wincentego a Paulo, prezbitera, a w sobotę św. Wacława, męczennika.
 
5. W dniach 22-24 listopada nasza parafia po raz kolejny organizować będzie rekolekcje z Misjonarzami Miłosierdzia - o. Jamesem Manjackalem. Rekolekcje odbędą się w Falenicy w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Poezji 5. Zapraszamy na spotkanie wolontariuszy - osoby chcące pomóc przy organizacji rekolekcji. spotkanie odbędzie się w sobotę 5 października po mszy św. wieczornej.
 
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 
7. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
 
Zapowiedzi:
Michał Surowiec kawaler z parafii Dobrego Pasterza w W-wie
Adrianna Natalia Ciborek panna z parafii tutejszej

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj