Ogłoszenia na niedzielę - 21 lipca 2019 r.

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą - 21 lipca 2019 roku

1. Przeżywamy dziś XVI niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek obchodzić będziemy święto św. Marii Magdaleny.
O godz. 19.00 spotkanie biblijne na które serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

4. W środę wspomnienie św. Kingi dziewicy, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

5. W czwartek obchodzić będziemy święto św. Jakuba Apostoła.

6. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.

7. Przypominamy, że obowiązuje letni grafik mszy niedzielnych które odprawiane będą o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu przed każdą Mszą św.

8. Wszystkim którzy przeżywają urlopy życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

11. Są jeszcze wolne intencje w następnym tygodniu.

12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: zapowiedz 2 Wiktor Jerzy Matuszewski i Magda Zielińska oboje z par. tut. Zapowiedz 1 Kamil Andrzej Rudol z par. tut. Joanna Lewandowska, Rafał Adrian Damętka kawaler z par. tut. i Karina Wojciechowska panna z par. Św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Jacek Andrzej Kaczmarski kawaler z par. tut. i Daria Pikiel panna z par. Św. Zygmunta w Szydłowcu.

Drukuj