Ogłoszenia na niedzielę - 7 lipca 2019 r.

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą - 7 lipca 2019 roku

1. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jana z Dukli prezbitera.

2 . W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

3. W czwartek obchodzić  święto św. Benedykta opata patrona Europy.

4. W piątek wspomnienie św. Bronona Bonifacego Kwerfurtu.

5.  W sobotę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 18.00 Nowenna do św. Charbela oraz namaszczenie olejem św. Charbela.

6. Po Mszy i Nowennie do św. Charbela nabożeństwo Fatimskie z procesją.

7. Przypominamy że obowiązuje letni grafik mszy niedzielnych które odprawiane będą o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu przed każdą Mszą św.

8. Wszystkim którzy rozpoczęli wakacje życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

9. Legion Maryi organizuje  z naszej parafii pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 14. lipca (niedziela). Pielgrzymka ma charakter przebłagalny za znieważanie jasnogórskiego wizerunku Matki Bożej Królowej Polski i Najświętszego Sakramentu. Zapisy w sklepiku lub zakrystii. Prosimy o wpłatę kwoty 65 zł na pielgrzymkę. Sprawa pilna. Wyjazd z pod kościoła o godz. 6.00.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

12. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu i następnym.

13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: zapowiedz 2 Wojciech Jan Walasek kaw. z par. tut. i Olga Szydłowska panna z par. Św. Kazimierza Królewicza w Grzebowilku. Zapowiedz 1 Jerzy Piotr Wójcik kaw. z par. M.B. Częstochowskiej w Józefowie i Kamila Jędrzejewska panna z par. tutejszej.

Drukuj