Ogłoszenia na niedzielę – 2 września 2018 roku.

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą – 2 września 2018 roku.

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła. Po wakacjach wracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy św. (8.00, 10.00, 11.30 - dla dzieci, 13.00 - suma i 18.00).
Dziś z racji I niedzieli miesiąca o godz. 13.00 Msza św. w int. zmarłych członków Kół Żywego Różańca. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo eucharystyczne, a po nim spotkanie dla Kółek Różańcowych w kościele.
Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.  Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.

2. W poniedziałek 3 IX uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o godz. 8.00. Zatroszczmy się wszyscy, aby dzieci i młodzież z czystym sumieniem i Panem Jezusem w sercu rozpoczęły nowy rok nauki. Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, pracowników szkół, dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy. Natomiast w niedzielę 16 IX zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. o godz. 11.30, gdzie odbędzie się obrzęd błogosławieństwa tornistrów i przyborów szkolnych.

3. W naszej parafii rozpoczęła działalność wspólnota AA. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania, które odbywają się co tydzień, tzn. w każdy poniedziałek, o godz. 19.00 w domu parafialnym.

4. W środę o godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św. w intencjach nowennowych.

5. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy z  posługą kapłańską. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

6. Zapraszamy na X Parafialną Pielgrzymkę do Sanktuarium MB Loretańskiej w Loretto k. Wyszkowa na uroczystości odpustowe, którym w tym roku przewodniczył będzie Ks. Bp Romuald Kamiński. Przez 8 km idziemy pieszo (istnieje możliwość bezpośredniego dojechania autokarem do Loretto). Wyruszamy w niedzielę 9 września. Wyjazd spod kościoła MB Dobrej Rady o godz. 6.30. Powrót ok. godz. 18.00. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 
Zapowiedzi:
Bartosz Joniec - kawaler z par. tut. i Dominka Zadrożna - panna z par. tut. (II)
Paweł Grad - kawaler z par. Nawiedzenia NMP w Zaborowie i Agata Machcewicz -panna z par. tut. (II)
Marek Pieńkowski - kawaler z par. tut. i Aleksandra Anna Rębacz - panna z par. NMP Wspomożycielki Wiernych (I)
Paweł Filip - kawaler z par. tut. i Aleksandra Maria Wysocka  - panna z par. tut. (I)
 
Papieska intencja na wrzesień:
Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

Drukuj