Ogłoszenia na niedzielę 4 lutego 2018

Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą – 4 lutego 2018 roku

  1. Dziś V Niedziela Zwykła, a zarazem I niedziela miesiąca, o godz. 13.00 Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca, a po niej krótkie nabożeństwo eucharystyczne. Po nabożeństwie spotkanie dla Kół Różańcowych, w kościele.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. O godz. 18.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Szkaplerznej.
  3. We wtorek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  4. W środę od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza święta w intencjach nowennowych. Jest to także dzień imienin naszego Biskupa Romualda Kamińskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  5. W najbliższy piątek, 9 lutego, Ks. Arkadiusz od godz. 9.00, będzie odwiedzał swoich chorych.
  6. W sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  7. Także w sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Charbela z obrzędem namaszczenia olejem św. Charbela. Przed Mszą można składać w zakrystii kartki z intencjami, które będą przedstawiane w czasie nabożeństwa.
  8. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego, stąd odbędzie się zbiórka do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Jest to ostatnia Niedziela Zwykła przed Wielkim Postem, gdyż już 14 lutego przypada Środa Popielcowa.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na prace związane z naszym kościołem wszystkim parafianom, a także przybyłym gościom. Jak zwykle bardzo gorąco zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Trwa wizyta duszpasterska. Przypominamy, że w tym czasie kancelaria parafialna jest nieczynna. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać przy okazji Mszy św. Prosimy także, aby się odpowiednio do kolędy przygotować (biały obrus, krzyż, zapalone świece, Pismo Święte, woda święcona i kropidło, zeszyty do religii). Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczone zostaną na prace związane z naszym kościołem.

W tym tygodniu odwiedzimy:

* Poniedziałek, 5.02, od godz. 16.00: ul. Mozaikowa i Przyjemna

* Wtorek, 6.02, od godz. 16.00: ul. Brodnicka

* Środa, 7.02, od godz. 16.00: ul. Małowiejska

* Czwartek, 8.02, od godz. 16.00: osiedle Liliowa 31 i 33 oraz domy nr 47 i 51

* Piątek, 9.02, od godz. 16.00: osiedle Liliowa 15, 17, 27, 29

* Sobota, 10.02, od godz. 9.00: osiedle Liliowa 35, 37.

W sobotę koniec kolędy. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć po kolędzie, to prosimy o indywidualne umawianie się z księżmi na wizytę duszpasterską. 

Cała kolęda jest w „Dobrych Radach” i na stronie internetowej naszej parafii.

 

Drukuj