Ogłoszenia na niedzielę 30 lipca 2017

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 30 lipca 2017 roku

1. Dziś XVII Niedziela Zwykła.
2. W poniedziałek wspomnienie Ignacego z Loyoli prezbitera.
3. Wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego. Tego dnia przypada 73 rocz. wybuchu Powstania Warszawskiego. O godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji poległych i zamordowanych powstańców, zapraszamy na Mszę Św.
4. W środę od 17.00 - 18.00 adoracja i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św.
5. W piątek wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya prezbitera. Jest to pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano przed Mszą Św., a po południu od 17:15. Tego dnia wystawienie i Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy Św. wieczornej, do godz 20:00
6. W sobotę przypada I sobota miesiąca. W tym dniu ks. Arek odwiedzi swoich chorych, zaś po Mszy Św. wieczornej wystawienie i Adoracja Najśw. Sakramentu i wynagradzające Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
7. W najbliższą niedzielę przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
8. W okresie wakacyjnym będą odprawiane w niedzielę tylko cztery Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze św. bez zmian. Prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą św., zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe.
9. Składamy serdeczne Bóg zapłać w tym którzy złożyli ofiarę na i prace z nim związane. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, jest w niej wiele ciekawych artykułów.
10. Na czas wakacji wszystkim odpoczywającym życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.

Zapowiedzi:
Zapowiedz 2: Szymon Mazek kawaler z parafii tutejszej i Natalia Częścik panna w parafii Św. Małgorzaty w Gąsewie.

 

Drukuj