Robert Tekieli w Miedzeszynie

Zapraszamy na spotkanie na temat: Joga , homeopatia, bioenergioterapia

 - co Kościołowi do tego? Współczesne zagrożenia duchowe dla rodziny.

Kościół Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie, ul. Szafirowa 58 - niedziela 3 kwietnia 2011r. godz. 19.00 ( sala bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Prelekcję w ramach cyklu spotkań "Mężczyzną i niewiastą stworzył ich Bóg" wygłosi Robert Tekieli - Dziennikarz telewizyjny oraz radiowy, publicysta, wydawca , producent, autor cyklu książek „Popularna encyklopedia New Age”, programów radiowych w Radio Jozef min.,, Pocieszenie i strapienie” oraz ,,Encyklopedia New Age dla chrześcijan”. Mąż i ojciec 6-ciorga dzieci

 

Spotkania comiesięczne na tematy związane z relacjami damsko-męskimi, z rodziną, sytuacją Kościoła, wiernych i innymi organizowane są z inicjatywy Legionu Maryi działającego przy Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie- Miedzeszynie.

Szczególne podziękowania należą się p. Annie Daczkowskiej za włączenie się w ich organizację.