Ogłoszenia na niedzielę - 07 listopada 2021 r.

Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą 07 listopada 2021 roku

1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji zmarłych członków Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkanie członków Żywego Różańca.

2. Od poniedziałku do soboty od godz. 17:40 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której możemy skorzystać z sakr. Pokuty.

3. We wtorek będziemy obchodzić święto Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam odmówią modlitwę Ojcze nasz i Wierzę. Na wieczornej Mszy świętej będziemy modlić się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.

4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00, w czasie trwania adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek będziemy obchodzić 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze święte w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.

6. W sobotę obchodzimy wspomnienie MB Pompejańskiej. Tym samym kończymy naszą nowennę pompejańską. Do soboty włącznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Część radosną różańca odmawiamy codziennie o godz. 17:15, zaś bolesną i chwalebną po wieczornej Mszy świętej.

7. W sobotę na Mszy wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Charbela.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach świętych będziemy zbierać ofiary do puszek z racji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

9. Pan organista zaprasza młodzież do śpiewu w scholi młodzieżowej. Osoby chętne mogą zgłaszać się do p. organisty.

10 Zapraszamy na zamknięte pokazy filmu pt. Fatima w kinie w Falenicy: 15 listopada o godz. 16:00 i 20:30 oraz 16:11 o godz. 18:00. Zgłoszenia wyłącznie pod numerem telefonu: 790-421-191.

11. Mocą dekretu Księdza Biskupa Warszawsko – Praskiego Romualda Kamińskiego ksiądz Arkadiusz Kunowski został zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie i mianowany wikariuszem w parafii Świętej Trójcy w Ząbkach.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

13. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

14. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj