• Start
  • Informacje
  • Ogłoszenia

Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą

1.W dniu dzisiejszym przeżywamy X niedzielę zwykłą. Zapraszamy na spotkanie na godz. 11.00 kandydatów na ministrantów i młodszych ministrantów.
 
2. Dziś o godz. 19.00 kolejne spotkanie Młodzieżowej Grupy Parafialnej. Zachęcamy młodzież od 16 do 24 roku życia do przyjścia na to spotkanie.
 
3. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację III Wawerskiego Turnieju Piłkarskiego w Piłkarzyki Stołowe: oferującym transport – panu Ryszardowi Rutkowskiemu i Jarosławowi Goljaszowi; noszącym stoły – naszym lektorom; pomagającym w przygotowaniu i sprzątaniu – pani Małgorzacie Słomkowskiej, Renacie Gałązce i Ewie Goljasz; grillującym – rodzinie Kosmal, także wszystkim zaangażowanym i uczestniczącym z zabawie.
 
4. Kalendarz liturgiczny: w wtorek wspomnienie św. Barnaby Ap., w czwartek wspomnienie Św. Antoniego z Padwy prezbitera i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie Bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.
 
5. W tym tygodniu, w czwartek po mszy świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Na zakończenie odbędzie się procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.
 
6. W przyszłą niedzielę:
- po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie parafii w Sierra Leone, którą opiekuje się nasza diecezja.
 
- na Mszy świętej o godz. 11.30 dwóch naszych kandydatów na ministrantów: Bartek Pietrzak i Ryszard Wróblewski zostanie uroczyście włączonych w poczet ministrantów
 
- po każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów
 
- o godz. 19.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kościele. Obecność obowiązkowa
 
7. Zachęcamy do uczestnictwa w codziennych nabożeństwach czerwcowych. W niedzielę nabożeństwa są odprawiane o godz. 17.30, natomiast w dni powszednie po mszy św. wieczornej, czyli około godz. 18.40.
 
8. Powstała inicjatywa odmówienia Nowenny Pompejańskiej w intencji naszej wspólnoty parafialnej. Osoby, które chciałyby włączyć się w tę modlitwę proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.
 
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodników: Idziemy, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 
10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby funkcjonowania naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i te przelane na konto parafialne.

Drukuj