Ogłoszenia na niedzielę - 31 października 2021 r.

Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą 31 października 2021 roku

1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła. Na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca października.

2. Miesiąc październik poświęcony różańcowi dobiega końca. Ze względu na trwającą nowennę pompejańską zapraszamy do dalszej modlitwy różańcowej. Część radosną różańca odmawiamy codziennie o godz. 17:15, zaś bolesną i chwalebną po wieczornej Mszy świętej. Wyjątkowo 1 i 2 listopada pierwsza część różańca będzie odmawiana o godz. 16:45.

3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Na godz. 17:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

4. We wtorek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze święte o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. Na godz. 17:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

5. Penitencjaria Apostolska opublikowała dekret, w którym ze względu na stan trwającej pandemii, potwierdza i przedłuża na cały listopad br. wszystkie dobrodziejstwa duchowe już udzielone w minionym roku dekretem, którym, ze względu na pandemię Covid-19, zostały przedłużone na cały miesiąc listopad odpusty zupełne dla zmarłych wiernych.

6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

7. Dyrekcja Szkoły podstawowej nr 216 im. Klonowego Liścia zaprasza na jubileusz 60-lecia szkoły, który odbędzie się 5 listopada (piątek). Uroczysta Msza święta odbędzie się w naszym kościele o godz. 9:00.

8. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17:15. Wieczorem Msza o NSPJ i adoracja do godz. 20:00. Chorych z komunią świętą odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych. W sobotę na porannej Mszy będziemy modlić się w intencji chorych. Wieczorem Msza o Niepokalanym Sercu NMP w intencji Ofiarodawców i o bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja do godz. 20:00.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji zmarłych członków Kół Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca, a następnie spotkanie członków Żywego Różańca.

10. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe (czytane 1 i 2 listopada), roczne (odczytywane w każdą niedzielę przed Mszą o godz. 13:00) i rocznicowe (Msza św. w II wtorek miesiąca).

11. Pan organista zaprasza młodzież do śpiewu w scholi młodzieżowej. Osoby chętne mogą zgłaszać się do p. organisty.

12. Osoby zainteresowane przedłużeniem lub rozpoczęciem prenumeraty czasopisma Oremus zawierającego zestaw czytań mszalnych na każdy dzień, proszone są o zgłaszanie się po Mszy świętej do zakrystii lub do kancelarii. Cena prenumeraty wynosi 80 zł.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

14. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

15. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj