Ogłoszenia na niedzielę - 13 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą 13 czerwca 2021 roku

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. Po każdej Mszy świętej święcimy pojazdy prosząc o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo św. Krzysztofa dla podróżujących. O godz. 17:15 różaniec fatimski z procesją. Po wieczornej Mszy odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci NSPJ w niedzielę o godz. 17:15, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej.

3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

5. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

7. Legion Maryi z okazji zbliżającego się 100-lecia istnienia zaprasza na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem 15 czerwca od godz. 16:30 członków aktywnych, wspomagających modlitwą oraz wszystkich chętnych. Będziemy:
- dziękować Bogu za otrzymane Łaski w ciągu 100 lat istnienia
- przepraszać za Łaski zmarnowane
- prosić o odnowienie i odrodzenie Legionu Maryi w Polsce i na świecie.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Adam Nowakowski, kawaler z par. NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie i Sandra Zakrzewska, panna z par.tut.

redakcja Ks. Arkadiusz