Miedzeszyńskie Żniwo Pana cd...

W trzecią niedzielę Wielkiego Postu 15 marca 2009 na mszy św. wspólnie z animatorami ze wspólnoty z Sulejówka, Halinowa, Falenicy, Michalina, Otwocka etc..., dziękowaliśmy Panu Bogu za owoce wielkopostnych rekolekcji. (kilka ujęć możecie zobaczyć w galerii zdjęć). Po mszy było krótkie spotkanie, które poprowadził Grzegorz Konopiński, zachęcając do głębszej relacji z Jezusem i bardziej świadomego życia wiarą i jej wartościami.

 

Po krótkiej modlitwie i wprowadzeniu odbyło się spotkanie w grupach wiekowych: młodzież i dorośli, gdzie wspólnie dzieliliśmy się oczekiwaniami co do naszych pragnień zgłębiania wiary, nadziei i przeżywania codzienności z Jezusem Żywym i Zmartwychwstałym. Ponieważ z rozpoczęciem Wielkiego Postu w naszej parafii zaczęła odbywać się Adoracja Krzyża – krótkie rozważanie i spotkanie modlitewne w piątki o godzinie 18:30 (po mszy świętej) - wszystkich bez wyjątku zapraszamy do włączenia się w modlitwę wspólnotową.                    Po modlitwie w najbliższy piątek dla chętnych będzie spotkanie w grupach wiekowych:

- dorośli - krótka konferencja na temat Ruchu Światło–Życie,
- młodzież - spotkanie w grupie dzielenia – pochylenie się nad ewangelią św. Łukasza.

Wszystkich, którzy znajdą czas w piątek i chcą budować wspólnotę ludzi żyjących wiarą i modlitwą z całego serca zapraszamy.

Ewa i Jarek
Animatorzy DK Ruchu Światło-Życie