Zapraszamy na godziny uwielbienia

W każdą czwartą niedzielę miesiąca zapraszamy na Godzinę Uwielbienia - spotkanie modlitewne, którego głównym elementem jest śpiew.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać się z Bogiem na modlitwie nieco innej niż powszednia. Godziny uwielbienia pomyślane są jako wieczorna modlitwa oparta na śpiewie, podczas której dokonuje się całkowite zawierzenie, zaufanie i położenie wszystkich nadziei w Bogu. Modlitwa ta wyraża wdzięczność człowieka, przynoszącego ze sobą na modlitwę całe bogactwo stworzenia, bogactwo relacji z całym stworzonym światem. Wdzięczność ta wyraża się w uwielbieniu. Bóg mnie stworzył, więc jestem, dziękuję i wielbię Go za ten akt stwórczy, bez którego by mnie nie było.
Serdecznie zapraszamy w każdą czwartą niedzielę miesiąca o godz. 19.00 (bezpośrednio po wieczornej mszy św.)