Ogłoszenia na niedzielę - 3 lipca 2022 r.

XIV Niedziela Zwykła 3 lipca 2022

1. Dziś czternasta niedziela zwykła a zarazem pierwsza niedziela miesiąca. O godzinie 12.00 Msza św. w intencji zmarłych członków żywego Różańca.   Po Mszy krótkie nabożeństwo Eucharystyczne. A zaraz po nim spotkanie formacyjne dla członków Kół Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy jutro 4.07 / lipca /na godz. 19.00 na spotkanie biblijne z P. Dr Waluś w domu parafialnym.

3. Kalendarz liturgiczny na ten tydzień: w środę obchodzimy wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy : w piątek Św. Jana z Dukli, prezbitera

4. Od dziś przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy świętych. W lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. i 13.00 natomiast będzie o godz.12.00

5. Spowiedź w miesiącu lipcu i sierpniu w dni powszednie odbywa się 15 minut przed  Mszą św. o godz. 7.00, zaś po południu od godz. 17.30 do 18.00; w niedziele 15 min. przed Mszą św.

6. Nabożeństwo wypominkowe będzie odprawiane 20 minut przed godz.12.00

7. Do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się:  zapowiedź druga. : Mariusz Suchar kawaler i Barbara Magdalena Plichta panna oboje z parafii tutejszej

8. Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

9. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego wypoczynku, doświadczenia piękna przyrody, architektury i sztuki, spędzenia tego czasu w gronie najbliższych i bezpiecznego powrotu.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby funkcjonowania naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i te przelane na konto parafialne.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodników: Idziemy, Gościa Niedzielnego, Niedzieli, zachęcamy też do czytania miesięcznika  „Miłujcie się”

12. Są w tym tygodniu jeszcze wolne intencje


Redakcja Ks. Andrzej.

Drukuj