Ogłoszenia na niedzielę - 9 stycznia 2022 r.

Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego 9 stycznia 2022 roku

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. Po mszy o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu chóru Przybieżeli. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

2. Także dziś po mszy świętej o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Spotkanie odbędzie się w kościele.

3. Jeszcze tylko w dzisiejszą niedzielę ministranci i lektorzy w kruchcie kościoła rozprowadzają kalendarze na rok 2022. Wśród kalendarzy m.in. kalendarze z intencją papieską na każdy miesiąc, kalendarze z krajobrazami, bukietami kwiatów, przepisami, zwierzętami i wiele innych. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz ministrancki.
 
4. Dziś o godz. 11.00 kolejne spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy wszystkich chłopców z klas 1, 2, 3 i 4 do wstępowania w szeregi ministrantów.

5. Nasz chór parafialny zaprasza wszystkich parafian na koncert kolęd, który odbędzie się w następną niedzielę, 16 stycznia po mszy św. o godz. 10.00.

6. Ogłoszenie dotyczące kolędy. Kolędę w tym roku rozpoczniemy od poniedziałku 10 stycznia. Każdego dnia, od poniedziałku do soboty włącznie na kolędę będziemy wyruszali o godzinie 17.00 z przerwą na Mszę świętą i kontynuowali kolędę po mszy świętej wieczornej. Szczegółowy plan kolędy dostępny jest
na stronie internetowej, w ogłoszeniach i gazetce Dobre Rady.

7. W następną niedzielę, 16 stycznia po mszy świętej o godz. 18.00 kolejne spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania. Spotkanie obowiązkowe!

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnia Idziemy, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i te przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Andrzej


Plan kolędy od 10 stycznia 2022 do 15 stycznia 2022

Poniedziałek 10 stycznia:
    ulica Włókiennicza / zabudowa niska i bloki /
 
Wtorek 11 stycznia:
    ulica Ciepielowska
    ulica Malczycka
    ulica Jagienki
    ulica Derkaczy  

Środa 12 stycznia:
    ulica Małowiejska
    ulica Halna
    ulica Prasowa
    ulica Brodnicka   

Czwartek 13 stycznia:
    ulica Mozaikowa
    ulica Sulęcińska
 
Piątek 14 stycznia:
    ulica Liliowa
    ulica Tawułkowa
 
Sobota 15 stycznia:
    ulica Szafirowa
    ulica Przyjemna

Drukuj