Ogłoszenia na niedzielę - 14 listopada 2021 r.

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą 14 listopada 2021 roku

1.  Dziś XXXIII Niedziela Zwykła. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym (Solidarni z Libanem). Po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc  w Libanie.

2. Wczoraj zakończyliśmy parafialną Nowennę Pompejańską, chcemy serdecznie podziękować wszystkim tym którzy  wzięli w niej udział: przychodzącym do kościoła jak również i tym którzy w swoich domach łączyli się przez odmawianie różańca. Wszystkim składamy serdeczne Bóg Zapłać.
 
3. Od poniedziałku do soboty od godz. 17:40 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W czasie jej trwania można skorzystać z sakr. Pokuty. A w piątki po Mszy św. o godz. 7:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4. We wtorek będziemy obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Marii Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia.
 
5. W środę wspominamy św. Elżbietę Węgierską zakonnice. Od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.  W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty O g.18 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 
6. W czwartek w liturgii Kościoła wspominać będziemy Bł. Karolinę Kózkówne, dziewice i męczennicę.

7. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do bł. Jerzego Popiełuszki w intencji naszej Ojczyzny.

8. W sobotę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego prezbitera.

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Z tej racji po Mszy świętej o godz. 13:00 odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia. Tego dnia do puszek będziemy zbierać ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

10. Zapraszamy na zamknięte pokazy filmu pt. „Fatima” w kinie w Falenicy: 15.11 o godz. 16:00 i 20:30 oraz 16.11 o godz. 18:00. Zgłoszenia wyłącznie pod numerem telefonu: 790-421-191.
 
11. Stosownie do Kanonu 547 Kodeksu Prawa Kanonicznego mocą dekretu ks. Biskup Ordynariusz powołuje księdza Andrzeja Ziarka na stanowisko wikariusza parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

13. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

14. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Drukuj