Ogłoszenia na niedzielę - 29 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą 29 sierpnia 2021 roku

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła.

2. W środę od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W środę będziemy przeżywać 82 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Jednocześnie jest to dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 18:00 dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Zachęcamy także do przystępowania do spowiedzi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

4. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17:15. wieczorem Msza o NSPJ i adoracja do godz. 20:00. Chorych z komunią świętą odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych. W sobotę na porannej Mszy będziemy modlić się w intencji chorych. O godz. 18:00 Msza o Niepokalanym Sercu NMP w intencji ofiarodawców, z prośbą o B.bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja do godz. 20:00.

5. Od przyszłej niedzieli wracamy do zwyczajnego porządku Mszy świętych: 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji członków Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po każdej Mszy odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

6. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na podlasie do Kodnia i okolic dnia 18 września w sobotę. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

7. W dniach 24 - 26 września planowane są rekolekcje - stacjonarnie, na żywo z o. Jamesem Manjackalem. Myślą przewodnią rekolekcji będą słowa z Ewangelii wg św. Mateusza "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody" (Mt 28.19). Za tydzień w niedzielę - 5 września zapraszamy na spotkanie wolontariuszy - osoby, które chcą pomóc przy organizacji rekolekcji. O godz. 13:00 Msza św., a po niej spotkanie. Wszelkie informacje o rekolekcjach oraz ich organizacji znajdują się na stronie internetowej: www.badzdobrejmysli.pl.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Daniel Mateusz Krogulec, kawaler, par. tut. Joanna Wojsław, panna, par. tut.
2) Piotr Mateusz Lewandowski, kawaler, par. MB Zwycięskiej W-wa Rembertów Magdalena Mitrzak, panna, par. tut.

redakcja Ks. Arkadiusz