Ogłoszenia na niedzielę - 15 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia na Wniebowzięcie NMP 15 sierpnia 2021 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowzięcia NMP, która jest jednocześnie uroczystością patronki diecezji - Matki Bożej Zwycięskiej. Podczas każdej Mszy święcimy zioła i kwiaty.

2. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jacka, prezbitera. Jest to również dzień imienin biskupa Jacka Grzybowskiego, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

3. W środę od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek po wieczornej Mszy będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

5. Przypominamy, że obowiązuje letni grafik Mszy niedzielnych które odprawiane są o godz.: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed każdą Mszą św.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli odbywające się w minionym tygodniu warsztaty dla dzieci przy naszej parafii: panu prezesowi Warszawskiej Spółdzielni Handlowej „Fala” Jerzemu Woszczykowi, państwu Zofii i Henrykowi Rakoczy, p. Krzysztofowi Celińskiemu i p. Magdalenie Foltin.

7. Wszystkim, którzy rozpoczęli wakacje życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Piotr Paweł Gawryszewski, kawaler, par.tut. Olga Anna Ślusarczyk, panna, par. św. Józefa w Siedlcach
2) Henryk Piotr Popowski, kawaler, par. tut. Sylwia Agnieszka Szczypkowska, panna, par. tut.
3) Jakub Grzesiak, kawaler, par. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Nowym Dworze Maz. Magdalena Pawłowska, panna, par. tut.

redakcja Ks. Arkadiusz