Ogłoszenia na niedzielę - 11 lipca 2021 r.

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą 11 lipca 2021 roku

1. Dziś XV Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. tzn. będą odprawiane tylko cztery Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze bez zmian. Prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą św. (15 minut przed), zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kerfurtu biskupa i męczennika.

3. We wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Świerada i Benedykta. Na Mszy św. 18:00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych a po Mszy św. zapraszamy na różaniec fatimski.

4. W środę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna o godz. !8:00.

5. W czwartek wspomnienie św. Bonawentury.

6. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i konto parafialne na kościół i na prace z nim związane.

8. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej.

9. Wszystkim, którzy rozpoczęli wakacje życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

10. Zapraszamy na wystawę o cudach eucharystycznych, którą wykonał za swojego krótkiego życia Carlo Acutis.
Wystawa ta będzie do obejrzenia przez najbliższy tydzień. Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy umożliwili nam jej zobaczenie i przeżycia na nowo obecności Boga w naszej codzienności.

11. Legion Maryi z okazji  się 100-lecia istnienia zaprasza na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem 13 lipca od godz. 16:30 członków aktywnych, wspomagających modlitwą oraz wszystkich chętnych. Będziemy:
 - dziękować Bogu za otrzymane łaski w ciągu 100 lat istnienia
 - przepraszać za Łaski zmarnowane
 - prosić o odnowienie i odrodzenie Legionu Maryi w Polsce i na świecie.

Zapowiedz druga:  
Cezary Adam Ruciński kaw. z par. tut. i Katarzyna Zofia Kamińska panna z par. św Rocha w Jazgarzewie.

Drukuj