Ogłoszenia na niedzielę - 06 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą 06 czerwca 2021 roku

1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła. Po Mszach zbieramy ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w int. członków Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkania członków Żywego Różańca.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości i procesji Bożego Ciała: osobom zaangażowanym w przygotowanie dywanu kwiatowego w kościele, tym którzy przygotowali ołtarze na trasie procesji: panu Włodzimierzowi Zalewskiemu, państwu Kosmal, państwu Sekuła, służbie liturgicznej oraz dzieciom uczestniczącym w procesji. Dziękujemy również pani Joannie Jeż za ułożenie kwiatów przy ołtarzu oraz policji za zabezpieczenie procesji.

3. Przeżywamy tzw. oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy do udziału w nieszporach eucharystycznych połączonych ze śpiewem litanii do NSPJ w niedzielę o godz. 17:15, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej.

4. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

6. W piątek będziemy przeżywać uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy wieczornej w trakcie nabożeństwa zostanie odnowiony Akt Poświęcenia Narodu Polskiego NSPJ. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią akt wynagrodzenia O Jezus najsłodszy. W piątek z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

7. W sobotę będziemy obchodzić wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Na wieczornej Mszy będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Charbela.

8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będziemy święcić pojazdy prosząc o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo św. Krzysztofa dla podróżujących. O godz. 17:15 różaniec fatimski z procesją. Po wieczornej Mszy odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj