Ogłoszenia na niedzielę - 30 maja 2021 r.

Ogłoszenia na uroczystość Najświętszej Trójcy 30 maja 2021 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Najświętszej Trójcy. Na Mszy o godz. 10:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Św.

2. Zachęcamy do udziału w ostatnich nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 7:30, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej. Od wtorku natomiast zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych ku czci NSPJ.

3. W poniedziałek będziemy obchodzić święto Nawiedzenia NMP.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

5. Zapraszamy do wspólnego układania dywanu kwiatowego na uroczystość Bożego Ciała w środę po wieczornej Mszy świętej. Osoby posiadające płatki kwiatów proszone są o przyniesienie ich do zakrystii.

6. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Ze względu na obostrzenia sanitarne prosimy o udział w procesji w maseczkach. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków w trakcie trwania procesji.

7. Od piątku w czasie trwania oktawy Bożego Ciała szczególnie zachęcamy parafian oraz służbę liturgiczną do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych połączonych z procesją eucharystyczną.

8. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano przed Mszą i od godz. 17:15. Wieczorem Msza o NSPJ i adoracja do godz. 20:00. W sobotę na porannej Mszy będziemy modlić się w intencji chorych naszej parafii. Wieczorem Msza o Niepokalanym Sercu NMP w int. Ofiarodawców i bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja do godz. 20:00.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji członków Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkanie członków Żywego Różańca.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Jan Karaszkiewicz, kawaler, par. tut. i Agnieszka Katarzyna Ostoja-Wilamowska, panna, par. św. Jakuba, Więcławice Stare

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj