Ogłoszenia na niedzielę - 23 maja 2021 r.

Ogłoszenia na uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23 maja 2021 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Po Mszy o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci w sprawie rocznicy komunii świętej. Po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 17:30, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej. Po wieczornej Mszy odmawiamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 19:00 w salce domu parafialnego.

4. W poniedziałek będziemy obchodzić święto NMP Matki Kościoła.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

6. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Trójcy. Na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca maja. Jednocześnie podczas tej Mszy dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Św. dlatego prosimy naszych parafiach o uczestniczenie w eucharystii o innych godzinach.

8. Również w tym roku podejmujemy starania o utworzenie dywanu kwiatowego na uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy za ofiarowane gałązki tui. Prosimy o pomoc w przycinaniu gałązek we wtorek od godz. 16:00, a także po wieczornej Mszy, trzeba mieć swoje rękawice i sekator. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie pieniężne dla zakupienia kwiatów na dywan.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Sergiusz Piotr Kot, kawaler, par. Nawrócenia św. Pawła w W-wie i Aleksandra Anna Łubian, panna, par. tut.
2) Łukasz Jan Karaszkiewicz, kawaler, par. tut. i Agnieszka Katarzyna Ostoja-Wilamowska, panna, par. św. Jakuba, Więcławice Stare

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj