Ogłoszenia na niedzielę - 16 maja 2021 r.

Ogłoszenia na VII Tydzień Wielkanocny 16 maja 2021 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 17:30, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej. Po wieczornej Mszy odmawiamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

5. W sobotę zapraszamy na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczynamy o godz. 19:30 modlitwą o wylanie darów Ducha Świętego, o godz. 21:00 nieszpory, a o 21:30 Msza święta.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po wieczornej Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7. Również w tym roku chcielibyśmy podjąć utworzenie dywanu kwiatowego na uroczystość Bożego Ciała. Aby dywan powstał potrzebna jest duża ilość podłoża z tui. Wszystkich, którzy mogliby ofiarować gałązki tui, którzy noszą się z zamiarem przycięcia drzewek lub ich pozbycia się prosimy o kontakt w zakrystii lub pod numerem telefonu: 796-171-412.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

9. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Jakub Bogusz, kawaler, par. Najczystszego Serca Maryi w W-wie i Wioleta Beata Gąsiorowska, panna, par. tut.
2) Jakub Konrad Urbanik, kawaler, par. bł. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie i Malwina Winiarska, panna, par. tut.
3) Rafał Dawidczyk, kawaler, par. św Stanisława Kostki w Mrokowie i Karolina Kopania, panna, pra. tut.
4) Paweł Milcarz, kawaler, par. św. Wincentego a’Paulo w Otwocku i Dominika Aleksandra Staniek, panna, par. tut.
5) Sergiusz Piotr Kot, kawaler, par. Nawrócenia św. Pawła w W-wie i Aleksandra Anna Łubian, panna, par. tut.
6) Łukasz Jan Karaszewski, kawaler, par. tut. i Agnieszka Katarzyna Ostoja-Wilamowska, panna, par. św. Jakuba, Więcławice Stare

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj