Ogłoszenia na niedzielę - 9 maja 2021 r.

Ogłoszenia na VI Tydzień Wielkanocny - 9 maja 2021 roku

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynają się dni modlitw o urodzaje. Po Mszach zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego. Po wieczornej Mszy odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 17:30, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej.

3. We wtorek na wieczornej Mszy będziemy modlić się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

5. W czwartek po wieczornej Mszy zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

6. W piątek po wieczornej Mszy rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

9. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Jakub Bogusz, kawaler, par. Najczystszego Serca Maryi w W-wie i Wioleta Beata Gąsiorowska, panna, par. tut.
2) Jakub Konrad Urbanik, kawaler, par. bł. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie i Malwina Winiarska, panna, par. tut.
3) Rafał Dawidczyk, kawaler, par. św Stanisława Kostki w Mrokowie i Karolina Kopania, panna, pra. tut.
4) Paweł Milcarz, kawaler, par. św. Wincentego a’Paulo w Otwocku i Dominika Aleksandra Staniek, panna, par. tut.

redakcja Ks. Arkadiusz