Ogłoszenia na niedzielę - 25 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia na IV Tydzień Wielkanocny - 25 kwietnia 2021 roku

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 17:15 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym jutro o godz. 19:00 w salce domu parafialnego.

3. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Dobrej Rady. Choć nie będziemy obchodzić uroczystości odpustowej w tradycyjny sposób, zachęcamy do modlitwy w intencji naszej parafii. Dodatkowo w tym dniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

5. W czwartek obchodzimy święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

6. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Na porannej Mszy będziemy modlić się w intencji chorych naszej parafii, zaś wieczorem odprawiona zostanie Msza ku czci Niepokalanego Serca NMP w int. Ofiarodawców naszej parafii z prośbą o bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

7. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, w niedzielę o godz. 17:30, w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w int. Czł. Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkanie członków Żywego Różańca.

9. W kruchcie kościoła możemy zaopatrzyć się w darmowe maseczki dostarczone przez urząd dzielnicy.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
Jan Franciszek Mościcki, kawaler i Paulina Barbara Turkowska, panna, oboje z par. tutejszej

Drukuj