Ogłoszenia na niedzielę - 28 lutego 2021 r.

Ogłoszenia na II niedzielę Wielkiego Postu - 28 lutego 2021 roku

1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszach zbieramy ofiary do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes. O godz. 17:15 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakr. pokuty.

3. W czwartek będziemy obchodzić święto św. Kazimierza, królewicza. Jest to również dzień imienin bp seniora Kazimierza Romaniuka.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15 dla dzieci i po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18:30 dla dorosłych
- Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

5. W tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17:15. W piątek wieczorem Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę rano będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii. Wieczorem Msza o Niepokalanym Sercu NMP w intencji ofiarodawców oraz o bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja do godz. 20:00.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji zmarłych członków Żywego Różańca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca i spotkanie członków Żywego Różańca.

7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10:00. W najbliższym czasie rozpoczną się zbiórki dla kandydatów na ministranta, chłopców zainteresowanych służbą przy ołtarzu zachęcamy do zgłaszania się do zakrystii.

8. Zapraszamy do wspólnego czuwania i adoracji Krzyża w poniedziałek 8 marca o godz. 19:00.

9. Zapraszamy do wspólnego projektu przygotowania ozdób choinkowych do naszego kościoła na Boże Narodzenie. Poszukujemy osób znających się szydełkowaniu i do pomocy przy blokowaniu, tj. krochmaleniu tych ozdób. Chętni mogą zgłaszać się do zakrystii.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj