Książka o cudach

Ponad 150 świadectw łask otrzymanych za wstawiennictwem Jana Pawła II znalazło się w książce „Cuda”, która ukazała się nakładem krakowskiego Wydawnictwa św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

Publikację zaprezentował w Warszawie m.in. postulator procesu beatyfikacyjnego polskiego Papieża, ks. Sławomir Oder. Jak podkreślił, książka jest swego rodzaju „wypełnieniem sprawiedliwości”.

„Jest to oddanie sprawiedliwości wielkiemu dziełu Bożemu i Bożej Opatrzności, która przez osobę Jana Pawła II dokonuje niezwykłych znaków w naszym życiu, w życiu tak wielu ludzi, którzy czują się związani duchowo z osobą Ojca Świętego” – stwierdził ks. Oder.

Książkę uzupełnia krótkometrażowy film dokumentalny „Cud”, inspirowany historią francuskiej zakonnicy, której uzdrowienie, za wstawiennictwem Ojca Świętego, jest częścią trwającego procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II.