ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM WIARY

ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM ODNOWY WIARY

„Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie moc Ducha.”„Bóg Cię kocha!” Tak wiele razy każdy z nas słyszał tę prawdę, że przestała ona na nas robić wrażenie.

Świat przytłacza codziennie każdego z nas ogromną ilością przekazywanych informacji, często są to informacje o ludzkich tragediach, katastrofach, zamachach, śmierci.

I wydawać by się mogło wtedy, że Boga nie ma…

A tymczasem On pośród tego lęku i ciemności jeszcze wyraźniej woła: JA JESTEM. I kocha jak nikt.

Jeśli więc naprawdę pragniesz doświadczyć Jego żywej obecności, troski, opieki, pokoju serca i tego jak bardzo Cię kocha – ZAUFAJ MU, PRZYJDŹ!

Jezus nigdy nie jest obojętny na Twój płacz i wołanie. On leczy rany duszy i ciała, przemienia serce człowieka oraz odmienia życie w mocy Ducha Świętego.

Seminarium Odnowy Wiary to cykl ośmiu cotygodniowych spotkań (w każdy poniedziałek o 19.15 w naszym kościele).

Spotkania rozpoczynamy: 5 września o godz. 19:15 w kościele Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie (Warszawa, ul. Szafirowa 58).

Prowadzący: Karol Koprukowiak.

Spotkanie przeznaczone dla osób, które ukończyły 18 lat.

Każde spotkanie poprzedzać będzie cicha adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie (Msza św. o 18.00, a po niej adoracja, aż do rozpoczęcia seminarium).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!