Wielkanocna Akcja JAJO

W Niedzielę Palmową, 29 marca,

 

przy naszym kościele, w kruchcie, Bank Żywności SOS w Warszawie planuje zbiórkę jaj, które zostaną przekazane osobom ubogim przed świętami Wielkiej Nocy. W każdym z kościołów, biorących udział w akcji, a jest ich w naszej Diecezji niewiele - doborowe mamy towarzystwo - Katedra św. Floriana, Pallotyni ze Skaryszewskiej i św. Patryk na Gocławiu, będą dyżurowali wolontariusze wraz z koordynatorem. Zebrane jajka trafią do osób potrzebujących za pośrednictwem organizacji współpracujących z fundacją m.in. domów pomocy prowadzonych przez zgromadzenia zakonne, placówek CARITAS oraz wielu innych organizacji pozarządowych. Zachęcamy bardzo gorąco do włączenia się w tę akcję. Inicjatywa ta jest przeprowadzana pod patronatem Arcybiskupów Warszawskich.