Ministranci na boisku

W sobotę 24 września ministranci z „linii otwockiej” rozpoczęli sezon piłkarski. Gospodarzem pierwszych rozgrywek była parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy.

W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Na imprezie debiutowała parafia z Zerznia. Nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce. Zwycięzcami zostali ministranci z Otwocka-Śródborowa.
Kolejne starcie drużyn ministranckich miało miejsce 15 października w Śródborowie. Było słonecznie i zimno. Tym razem lektorzy i ministranci z naszej parafii zajęli trzecie miejsce. Gospodarze, czyli parafia Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku-Śródborowie po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. „Czarnym koniem” turnieju była parafia z Zerznia, która wywalczyła drugie miejsce.

Ks. Darek