Mamy nowych ministrantów

W IV Niedzielę Adwentu, 21 grudnia 2008 roku, służba liturgiczna naszej parafii powiększyła się o pięciu nowych ministrantów. Uroczystość przyjęcia miała miejsce podczas Mszy Świętej o godz. 11.30. Ksiądz Proboszcz do grona ministrantów przyjął Grzegorza Kobzę, Daniela Wawra, Mateusza Boguckiego, Bartosza Sitka oraz Piotra Sekułę. W okolicznościowej homilii, Ksiądz Proboszcz podkreślił, że ministrantura jest piękną ale i zobowiązującą służbą. Każdy ministrant powinien być dumny, że przy ołtarzu służy samemu Panu Bogu. Życzył jednocześnie chłopcom wytrwałości i radości w wypełnianiu przyjętych obowiązków. Nowym ministrantom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje!
 
W tym dniu Ksiądz Proboszcz nagrodził wszystkie dzieci, które w tym roku gorliwie, przez cały adwent uczestniczyły w roratach.