Dzień Miedzeszyna

W Miedzeszynie tradycją są festyny na świeżym powietrzu. Każdy podkreśla specyficzną atmosferę i rodzinny charakter festynów. Tym razem był to XV jubileuszowy festyn pod nazwą „Dzień Miedzeszyna.

Rada Osiedla przygotowywała całą oprawę kulturalno – sportową. W tym roku były to przygotowane przez członków Rady Osiedla konkursy plastyczne i zabawy. Bardzo chętnie dzieci i młodzież brała udział w zawodach sportowych. W organizowaniu festynów pomagały również inne osoby fizyczne i placówki handlowo – usługowe z terenu Naszego osiedla i okolic.

Na scenie wystąpił piosenkarza country „Lonstar”; bohater całego pokolenia polskich wykonawców i fanów country, cieszący się uznaniem i szacunkiem środowiska artystycznego w Polsce i USA. Wystąpił Zespół Starych Przyjaciół z Sokołowa Podlaskiego, który zaprezentował w swoim wykonaniu klasykę utworów pop – rockowych i łatwej muzyki tanecznej. Przy stolikach można było napić się kawy lub herbaty. Poczęstować ciastem lub zjeść potrawy z grilla. Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa.

W czasie trwania „Dnia Miedzeszyna” przewidziano dodatkowo wiele innych atrakcji: strzelnica dla dzieci i dorosłych, pomiar ciśnienia krwi, Playbus - samochód jeżdżący po mieście i organizujący zabawy dla dzieci i młodzieży, zamek dmuchany, jazda konna, wata cukrowa, popcorn, balony, zamek dmuchany, malowanie twarzy


„Dzień Miedzeszyna” zorganizowany został na terenach przykościelnych przy ulicy Szafirowej 58.