Nasza strona

Drodzy użytkownicy naszego serwisu internetowego.
Jeśli chcielibyście żeby na naszych stronach pojawiało się więcej materiałów (artykułów, felietonów i zdjęć), nadsyłajcie je na mój adres mailowy.

Możecie współredagować strony www naszej społeczności parafialnej.

Jeśli zauważyliście jakiś błąd w treści lub działaniu witryny lub chcielibyście coś poprawić - piszcie.
Wszelka proponowana zawartość przed opublikowaniem będzie musiała być dokładne zweryfikowana i sprawdzona.
W sprawach merytorycznych decydujący głos ma ksiądz proboszcz.

Jeśli chcesz się skontaktować z administratorem i webmasterem naszej witryny www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   i napisz wiadomość.
Wszelkie uwagi i wnioski będą mile widziane. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć na tej stronie lub w mailu.