Koncert na Zesłanie Ducha Świętego

Koncert J. C. Hopa Project na Zesłanie Ducha Świętego - Altissimi donum Dei - 10 maja 2008 roku godz. 2200 ( sobota)
Niezwykłe i nietypowe wydarzenie będziemy mogli przeżyć w najbliższą sobotę - koncert na schodach naszego kościoła p.w. Matki Bożej Dobrej Rady ul. Szafirowa 58 Warszawa-Miedzeszyn z okazji Uroczystości Zesłania Ducha Świętego Altissimi donum Dei – 10 maja 2008 r. godz. 2200. To koncert w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, całość wpleciona będzie w litanię do Ducha Świętego, Byłoby dobrze, gdybyśmy nie byli "widzami", ale uczestnikami. Przygotowane będą teksty do recytowania (tekst litanii) wraz z opisem, kiedy co będzie czytane, a kiedy będzie śpiew. Dwie próby generalne, w czwartek i w piątek o 2000.

Koncert jest o nietypowej porze. Jest modlitwą chrześcijan, ludzi, którzy pragną iść za Jezusem, naśladować Go, w Nim szukać oparcia i przebaczenia. "Panie, do kogóż pójdziemy, Ty masz Słowa życia wiecznego" ( z Ewang. wg św. Jana )
Zapraszamy wszystkich, a szczególnie poszukujących, wątpiących, młodych, tych, którym Duch Święty jest najbardziej potrzebny, choć nie zawsze to sobie uświadamiają czy wiedzą. Prośmy razem tak jak to czynił Sługa Boży Jan Paweł II : "Niech zstąpi Duch Twój, niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi". Koncert na Wigilię Zesłania Ducha Świętego

aranżacja i dowodzenie
Sylwester Laskowski

soliści
Ewa Kucharska
Magdalena Laskowska

Chór
Dominika Borowy - sopran
Agata Gierałtowska- sopran
Agnieszka Jarząbek - sopran
Iza Kusiak - sopran
Renata Mioduszewska- sopran
Dominika Niedbałka - sopran
Magda Nowakowska - sopran
Jolanta Sokołowska- sopran
Iza Antos - alt
Marta Kluczek - alt
Magda Dominiczak - alt
Monika Pliszka - alt
Agnieszka Smyk - alt

Instrumentaliści

Katarzyna Kamer - wiolonczela
Magdalena Kawala -skrzypce
Sylwester Laskowski - gitara
Tadeusz Leszek - kontrabas
Michał Trzcionkowski - altówka
Wojciech Walasek - skrzypce
Monika Wrzesińska -skrzypce


www.JCHP.pl

--------------------------------------------------------------------------------
Altissimi donum Dei - koncert na Zesłanie Ducha Św. To misteryjna opowieść o Duchu Pocieszycielu, o Duchu Prawdy. Opowieść i zaproszenie, wzywanie i ekspresja otwartości na lekkie tchnienie powiewu, który odmienia serce. Głosy Ojców przeplatają się z głosami współczesności. Pamięć o dawno wypowiedzianych słowach nadaje nowe znaczenie aktualnym faktom.
--------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam! Całym sercem!

Bądź tego wieczoru z nami!

Zaproś tych, z którymi chciałbyś przeżyć ten czas!

Jeśli Bóg pozwoli będzie to niebywały wieczór...

Sylwester Laskowski  J.C. Hopa Project  i Wspólnota Parafialna Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie


Otwórzmy serca i umysły, aby mógł przyjść i przemieniać, odnawiać, umacniać, leczyć, aby dokonało się nowe narodzenie każdego z nas.
Pan zmartwychwstał i jest z nami! Alleluja!   

zobacz www.jchp.pl oraz parafiamiedzeszyn.pl