Pierwsza Uczta Miłości

I Komunia św. dzieci to uroczystość wyjątkowa, gdyż zostają wprowadzone w misterium miłości 
i obecności Pana Jezusa w tak niezwykły i niepojęty sposób. Bóg przychodzi do człowieka, przychodzi w życiu dziecka, przychodzi z pomocą rodziców, katechetów, kapłanów.
Uczyńmy wszystko, co konieczne i potrzebne, aby był to najpiekniejszy dzień w ich życiu, aby mogły do niego wracać, aby mogły nim się cieszyć. Ogarnijmy je modlitwą, aby umiały i chciały wspaniałomyślnie odpowiadać na dary Boże, czyli współpracować z łaską Bożą, aby także miały właściwe środowisko domu rodzinnego, a wszyscy, którzy trudzą się wokół ich kształcenia i wychowania, byli im prawdziwie pomocą.

Pierwsza Komunia Święta dzieci klas drugich - Niedziela 18 maja 2008r. godz. 1000. Odpowiedzialna za przygotowanie p. Katarzyna Tomaszewska.
Dzieci będą miały Biały Tydzień; codziennie będą uczestniczyły w nabożeństwach majowych o godz. 1730. W "Boże Ciało" uczestniczą w Mszy św. o godz. 1000.

Rocznica I Komunii Świętej - Niedziela 25 maja 2008r. godz. 1130. Odpowiedzialna za przygotowanie p. Iwona Bachmat.
Spotkanie dla rodziców w niedzielę, 11 maja b.r. po Mszy św. wieczornej.
Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców w środę przed "Bożym Ciałem" o godz. 1630. Dzieci biorą udział w uroczystej Mszy św. w "Boże Ciało" o godz. 1000.