2 Niedziela Wielkiego Postu, 08 marca 2009r.

1. Dzisiaj 2 Niedziela Wielkiego Postu, w naszej parafii rozpoczęliśmy Ewangelizacyjne Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi ks. Piotr Główka z zespołem ewangelizacyjnym Ruchu Światło-Życie. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Msze święte parafialne z nauką będą odprawiane codziennie o godz.: 7:00, 9:45 i 19.00. Na każdej Mszy św. będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Szczegółowy plan rekolekcji (dla parafii i szkół) wywieszony jest w gablocie. Są również specjalnie przygotowane ulotki.

2. Również dzisiaj o godz. 16.00, spotkanie dla dzieci klas II przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Gorzkie żale z nauką rekolekcyjną i procesją eucharystyczną, dzisiaj o godz. 17.00.

4. Tradycyjnie 8 marca obchodzimy dzień kobiet. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie i Panów na specjalne spotkanie rekolekcyjne dzisiaj po Mszy św. wieczornej (na godz. 19.00). Spotkanie dla Panów poprowadzi Grzegorz – mąż, ojciec 3 synów, natomiast dla Pań – jego żona Ania. Przewidziana jest niespodzianka.

5. We wtorek na Mszę św. o godz. 9.45 zapraszamy wszystkich chorych. W tym dniu będzie możliwość spowiedzi oraz przyjęcia sakramentu chorych. Prosimy również o indywidualne zgłoszenia do tych osób, które z powodu choroby nie mogą dotrzeć do kościoła.

6. W piątek o godz. 17.15 zostanie odprawione nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Natomiast po Mszy św. wieczornej, zapraszamy do adorowania Krzyża naszego Pana Jezusa Chrystusa.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Do wieczności z naszej wspólnoty został powołany Adam Zbierański z ul. Jałowcowej 6. Módlmy się za niego wspólnie...