14 niedziela zwykła 6 lipca 2008

1.     Dzisiaj pierwsza niedziela nowego miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz błogosławieństwo eucharystyczne, a o godz. 17.00 spotkanie dla Kół Żywego Różańca; od dziś przez cały lipiec i sierpień msze święte w niedziele odprawiane będą o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 18.00, w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i wykorzystania czasu wolnego na pogłębienie życia religijnego.
2.     Jutro dzieci wraz z opiekunami wyjeżdżają na 10-dniowy pobyt w Krzeszowie, organizowany przez naszą Parafię, o nich i wszystkich innych wypoczywających w różnych miejscach Polski i świata pamiętajmy w modlitwach, zwracajmy również uwagę na obecność na niedzielnej Eucharystii i codzienną modlitwę. O godz. 18.00 Msza św. w intencji czcicieli Szkaplerza świętego; serdecznie zapraszamy.
3.     We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św za zmarłych polecanych w wypominkach.
4.     Za tydzień, 13 lipca, po Mszy św. wieczornej trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie – różaniec i procesja eucharystyczna; zachęcamy do udziału, aby w ten sposób przeprosić Boga i podjąć pokutę za grzechy swoje i innych a zarazem odpowiedzieć na głos Pani z Fatimy.
5.     Msza św. IMIENINOWA w intencji solenizantów lipca będzie odprawiona 27 lipca o godz. 10.00, prosimy zgłaszać naszych bliskich i przyjaciół, ofiarując im to, co najpiękniejsze – naszą modlitwę.
6.     Prosimy odbierać zaprenumerowaną prasę.
7.     W dniu wczorajszymzym, w pierwszą sobotę miesiąca poświęconą Matce Bożej rozpoczęliśmy prace budowlane związane z tynkami wewnątrz świątyni. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! Prosimy o modlitwę, żeby wszystko przebiegało bez większych trudności.

Drukuj