10 Niedziela Zwykła

10 Niedziela Zwykła, 8 czerwca 2008r.

1. Uroczysty ingres Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera do Bazyliki Katedralnej Świętych Michała i Floriana będzie miał miejsce w sobotę, 28 czerwca 2008r. o godz. 10.00. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości, aby od początku posługi Ks. Arcybiskup był otoczony naszą miłością i modlitwą.

2. Dziękujemy ks. Proboszczowi Witoldowi Kuciowi i Parafii w Kuflewie za pomoc finansową na budowę naszego kościoła, jak również ks. Krzysztofowi, który dziś tam właśnie głosi Słowo Boże i zbiera tacę na nasze potrzeby.

3. Przygotowujemy się do prac tynkarskich w naszym kościele, prosimy mężczyzn, aby jutro na godz. 19.00 przyszli do pomocy przy uporządkowaniu części kościoła

4. We wtorek o godz. 10.00 zajęcia gimnastyczne dla seniorów w Klubie Integracji w naszym budynku Domu Parafialnego. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.

5. W środę na godz. 18.00 zapraszamy do udziału w Nowennie ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Dobrej Rady, naszej przemożnej Patronki. Przynośmy nasze intencje do modlitwy, składając je wcześniej w zakrystii.

6. W piątek drugie nabożeństwo fatimskie, po Mszy św. wieczornej różaniec i procesja. Serdecznie zapraszamy.

7. Przypominamy o odbieraniu zaprenumerowanej prasy, jak również zachęcamy do czytania, zapraszając jednocześnie do naszego kiosku parafialnego.

8. Teatr GLAN, który ma próby w naszym dolnym kościele będzie przedstawiał 13, 14, 15 czerwca( piątek, sobota i niedziela ) o godz. 19.00 tamże, TRYPTYK, czyli swoje największe dokonania. Serdecznie zapraszamy w imieniu p. Julii i młodzieży.

9. Za tydzień będziemy gościć Zespół młodzieżowy z Białorusi, który wykona po Mszy św. o godz. 10.00 koncert pieśni. Proszę osoby, które zechciałyby na 1 noc ugościć jedną dwie osoby o kontakt w zakrystii. Parafia nasza włączyła się w przyjazd młodzieży, m.in. przygotowując dla nich posiłek.

10. 17 czerwca g. 19.00 Dziękczynienie za pomyślny rok szkolny na płycie Stadionu X-lecia w Warszawie.

11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na nasze prace w kościele.

Drukuj