Ogłoszenia na niedzielę - 26 września 2021 r.

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą 26 września 2021 roku

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca września. Po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz uchodźców i mieszkańców Afganistanu. Po Mszy o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci chcących przystąpić w tym roku szkolnym do I Komunii Św.

2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nowenną pompejańską codziennie o godz. 17:15, także w niedzielę, jak również po wieczornej Mszy świętej.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. W środę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia bazyliki katedralnej w Warszawie-Pradze.

5. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17:15. Wieczorem Msza o NSPJ i adoracja do godz. 20:00. Chorych z komunią świętą odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych. W sobotę na porannej Mszy będziemy modlić się w intencji chorych. Wieczorem Msza o Niepokalanym Sercu NMP w intencji Ofiarodawców i o bł. w pracach przy kościele. Po Mszy adoracja do godz. 20:00.

6. W piątek rozpoczynamy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele. Dzieci na pierwszy różaniec zapraszamy w piątek na godz. 17:15.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13:00 będziemy się modlić w intencji członków Żywego Różańca. Po Mszy nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca, a następnie spotkanie członków Żywego Różańca.

8. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca codziennie o godz. 17:15 i na adorację Pana Jezusa w ciszy każdego dnia o godz. 17:40, w czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

9. Zachęcamy do włączenia się w posługę czytania słowa Bożego i śpiewu Psalmu responsoryjnego na Mszach świętych. Chętnych zapraszamy do zakrystii.

10. W tygodniu dostępne są wolne intencje Mszy świętych.

11. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

13. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

14. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
2) Piotr Przetacki, kawaler, par. tut. Ewa Araźna, panna, par. św. Jana Chrzciciela w Mińsku Maz.

redakcja Ks. Arkadiusz