Ogłoszenia na niedzielę - 21 lutego 2021 r.

Ogłoszenia na I niedzielę Wielkiego Postu - 21 lutego 2021 roku

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w tym dniu nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakr. pokuty.

4. Zapraszamy do  udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15 dla dzieci i po wieczornej Mszy świętej ok. godz. 18:30 dla dorosłych
- Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 28 lutego na godz. 17:15.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca lutego. Po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.

7. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu, zachęcamy do zgłaszania się do zakrystii.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz